הטייפ שלנו מיוצר במפעל המתמחה בטכנולוגיה רפואית, הדבק של הטייפ הוא היפואלרגני. עם זאת, מומלץ לקרוא בעיון את הוראות השימוש ולבצע בדיקת רגישות באיזור החזה.

כמובן! לשם כך הטייפ שלנו נועד. באתר שלנו תוכלי למצוא סרטונים ותמונות לדרכים השונות לשימוש בטייפ וכמובן שאנחנו תמיד זמינות לכל שאלה. -תוכלי לשלוח לנו בוואטסאפ את הבגד שאת חפצה ללבוש ונשלח לך את הסרטון המתאים.

בכל רכישה מצורף לטייפ הסבר מפורט על דרך ההסרה האופטימלית. אם מסירים את הטייפ לפי ההוראות – אין סיבה לכאב חלילה.

בהחלט. הדבק הדו צדדי, הטייפ להרמת החזה והמדבקות לפטמה- כולם מתאימים לשימוש חד פעמי בלבד ועל כן בחבילת המדבקות לפיטמה קיימים 4 זוגות, בחבילת הדבק הדו צדדי יש 10 יחידות, והגליל של הטייפ אורכו 5 מטרים ומתאים למספר שימושים.

לטייפ שלנו יש דבק חזק מאד. יש לשים על הפיטמה את המדבקה להגנה או מעט קרם גוף (על הפיטמה בלבד) אשר יגרום לטייפ לא להדבק אליה חזק מידי.

הטייפ מתאים לכל גודל וצורה של חזה. הוא גמיש ואלסטי ולכן ניתן לעצב את הרצועות באיזו צורה שרוצים על מנת לעצב כל גודל וצורה.

הטייפ עמיד למים, זיעה, קפיצות וריקודים 😊

על מנת להוריד את הטייפ בסוף השימוש יש להספיגו בשמן רב, לעסות אותו פנימה ולחכות 15 דק. לאחר מכן יש להסיר בעדינות מהפינה התחתונה. אין לתלוש את הטייפ מהגוף.אם את חשה קושי או כאב בזמן ההסרה, הוסיפי עוד שמן והמשיכי לאט לאט.עמיד בפני מים וזיעה.כל שטמפרטורת הגוף עולה הטייפ ידבק חזק יותר, לכן מאוד חשוב שבמקרה ומתחיל גרד או הרגשת גירוי/ עקצוץ - להוריד את הטייפ מהגוף בעזרת שמן לפי ההוראות באותו רגע.לאחר הורדת הטייפ אין להשתמש בו שוב למשך זמן של 72 שעות לפחות.